Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně

Kód: 7429759

Úplný název:

Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně (Štechová Kateřina, Havlová Vladimíra): Kuchařka nejen pro osoby s diabetem

Autor a popis:

Štechová Kateřina, Havlová Vladimíra, Vyšehrad, 240 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
238 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Toto je motto nové bohatě ilustrované diabetické kuchařky od lékařky, prof. Štechové a dietní sestry Bc. Havlové. Snahou autorek je oslovit diabetiky všech typů a všech věkových skupin, ale i každého, kdo má zájem o zdravou výživu a zdravý životní styl. V úvodu knihy se srozumitelně vysvětluje, co je to cukrovka, proč je nebezpečná a detailně se určují dietní specifika jednotlivých typů diabetu. Najdeme i rady, jak rozumět tomu, co je psáno na obalech potravin o jejich složení a co by měl člověk jíst, aby zůstal dlouho zdravý. Základním cílem knihy je zábavnou formou seznámit čtenáře s recepty na jídla, která jsou chutná, nejsou složitá na přípravu, suroviny na ně nejsou drahé a přitom tato jídla splňují požadavky kladené na zdravou výživu. Největší část receptů přitom bude vycházet z klasické české kuchyně. Ke každému receptu bude připojena jeho detailní nutriční specifikace a rozbor vhodnosti pro jednotlivé typy diabetu. Zohledněny budou specifické cílové skupiny (děti, těhotné, senioři).
 
Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tradičně a zdravě - Kuchařka pro diabetiky a nejen pro ně