Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu

Kód: 2106099

Úplný název:

Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu (Klodnicki Zygmunt, Luković Miloš, Slavkovský Peter, Stoličná Rasislava, Válka Miroslav):

Autor a popis:

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
222 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Obrací pozornost k agrárním jevům, které se podílely na formování tradiční lidové kultury mnoha zemí a potažmo spoluvytvářely identitu evropského kontinentu. Zejména ve střední Evropě na Balkánském poloostrově měly rolnické a pastýřské tradice dlouhodobě stabilní pozice i společensky normotvorný charakter a teprve s nástupem industriální civilizace došlo k rozrušování jejich systémů a k modernizaci života provázené zánikem tradičních forem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu