Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení

Kód: 7336800

Úplný název:

Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení (Buhner Stephen Harrod): Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení

Autor a popis:

Buhner Stephen Harrod, Fontána, 206 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
251 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Seznamte se s metodami půstu, jež vám umožní znovu se spojit s posvátnem, uvědomit si smysl svého života a uzdravit se fyzicky i duševně.

Tato kniha o podrobně uvádí, na co se máte během půstu připravit po stránce fyzické, emocionální a duchovní. Přináší detailní návody, jak se na půst připravit, jak dlouho se máte postit, co můžete a nemůžete během půstu dělat a jak máte půst ukončit. Vysvětluje také, jak může půst zmírnit nebo vyléčit celou řadu chronických nemocí, například cukrovku druhého typu, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární choroby, artritidu, lupénku a nespavost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Transformační síla půstu - Cesta k duchovnímu, fyzickému a emocionálnímu omlazení