Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba

Kód: 2620640

Úplný název:

Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba (Ruppert Franz): Duševní štepení a jejich lécba

Autor a popis:

Ruppert Franz, Portal, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
276 Kč (355 Kč)
  / ks  
koupit
 

 

Autor popisuje a na řadě kazuistik dokumentuje vznik, průběh a následky psychického traumatu. Popisuje různé typy štěpení já u různých typů traumat a možné následky tohoto procesu v prožívání vztahů. Na základě vlastní dlouholeté zkušenosti práce s metodou rodinných (systemických) konstelací poskytuje velmi fundovaný popis postupu práce s traumaty pomocí konstelací, včetně vhledu do zákonitostí tohoto procesu. Knihu ocení odborníci z oblasti psychologie, psychoterapie, psychiatrie a dalších pomáhajících profesí. Z knihy mohou mít užitek i čtenáři, kteří sami trpí duševním onemocněním. Publikace osloví i čtenáře se zájmem o rodinné (systemické) konstelace.
Prof. Dr. F. Ruppert je psycholog a psychoterapeut, působí na Katolické vysoké škole v Mnichově a v soukromé praxi. Od roku 1994 pracuje metodou rodinných konstelací. Specializuje se na psychoterapeutickou práci s těžkými psychickými onemocněními jako jsou deprese, úzkosti, hraniční poruchy osobnosti, psychózy.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Trauma a rodinné konstelace - Duševní štěpení a jejich léčba