Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby

Kód: 7492266

Úplný název:

Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby (Čech Oldřich, Douša Pavel, Krbec Martin):

Autor a popis:

Čech Oldřich, Douša Pavel, Krbec Martin, Galén, 612 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 253 Kč (1 500 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obsáhlá monografie s bohatou obrazovou dokumentací poskytuje ucelený pohled na léčení jednotlivých zlomenin. Pro záměr vytvořit tuto moderní monografii získali pořadatelé ke spolupráci řadu světových ortopedů a traumatologů, např. profesory K. D. Schasera, S. M. Perrena, P. C. Strohma, N. P. Südkampa, P. M. Rommense, R. E. Buckleyho, J. B. Jupitera a další. Jednotlivé kapitoly budoucí knihy byly v posledních letech postupně publikovány v prestižním časopise Acta Chirurgiae orthopaedicae et Traumatologiae čechoslovaca. Příspěvky více než sta autorů, přeložené do českého jazyka, byly postupně uspořádány Oldřichem Čechem, Pavlem Doušou a Martinem Krbcem do konečné podoby předkládané monografie. Pořadatelé navíc oslovili další české odborníky, aby hotovou publikaci doplnili o některá související témata. Pohled na složitou problematiku traumatologie pohybového aparátu je tedy komplexnější a navazuje na dřívější ojedinělé monografie o moderní a stabilní osteosyntéze v české literatuře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby