Travel Bible (aktualizované vydání)

Kód: 8767254

Úplný název:

Travel Bible (aktualizované vydání) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 408 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
304 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dlouho očekávané druhé vydání populární Travel Bible je tu. Bestseller posledních měsíců se dočkal výrazného rozšíření a aktualizace tak, aby cestovatelům nabídl ještě víc a byl jim plnohodnotným průvodcem.

Cestovat může každý. S hypotékou, s kariérou v korporátu i s malými dětmi. Chce to jen znát pár důležitých triků od těch, kteří už svůj batoh sbalili. A přesně ty dali cestovatelé Matouš Vinš a Petr Novák v knize dohromady. Zdaleka přitom nečerpali jen z vlastních zkušeností, oslovili i mnoho ostřílených kolegů dobrodruhů a světoběžníků. Travel Bible je návod na to, jak velkou pouť vůbec začít a jak si ji naplno užít. Po jejím přečtení přestanete jen snít a skutečně vyrazíte do zemí, kam už se tak dlouho toužíte podívat. Zažijete věci, na které do konce života nezapomenete, a poznáte místa, která neuvidíte ani v National Geographic.

V knize zjistíte, jak si na cestu našetřit, jak sehnat levné letenky a jak neutratit zbytečně mnoho za ubytování. Cestovat se dá i chytře, zdaleka není potřeba šetřit za každou cenu. Uvědomíte si, že nejlepší způsob je co nejvíce splynout s místními obyvateli a přestat se chovat jako turista. V druhé části knihy vám autoři přiblíží možnosti dobrovolničení a práce na cestách, přidají své zkušenosti s digitálním nomádstvím a pomůžou vám se osvobodit z klasických pracovních stereotypů. Závěr knihy věnují možnostem, jak si díky zážitkům, fotkám a videím z cest vydělat na objevování dalších zemí. Stát se profesionálním cestovatelem…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Travel Bible (aktualizované vydání) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Travel Bible (aktualizované vydání).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Travel Bible (aktualizované vydání) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Travel Bible (aktualizované vydání) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Travel Bible (aktualizované vydání) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Travel Bible (aktualizované vydání)