Trenér v dešti

Kód: 9037336

Úplný název:

Trenér v dešti (Dvořák Milan):

Autor a popis:

Dvořák Milan, Gelton, 112 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
148 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je napsáno mnoho knih a autobiografií o slavných světových fotbalistech. Jsou o štěstí a talentu hrstky vyvolených. Tato kniha vypráví osudy hráčů i trenérů, v nichž mnozí naleznou svůj vlastní příběh a podrobně monitoruje tento sport pohledem z přízemí a nižších pater, aby se dotkla i těch nejvyšších. Na sebe navazující a střídavě se prolínající příběhy hráčské a trenérské, výhradně z vlastních prožitků a zkušeností autora, jsou naplněny sportovními úspěchy a emocemi, štěstím a odměnou za poctivou dřinu, stejně jako zklamáním, nedoceněním až sportovní tragédií, procitnutím i přehodnocením životních hodnot. Popisují entuziasmus, klubový patriotismus a enormní nasazení těch, kteří chtějí nahoru, i nekalé praktiky v celé své tvrdé realitě, v dnešním fotbalu zcela běžné.

Zvláštní kapitolou jsou rozhodčí, korupce a podvody, ve vrcholové kopané dnes částečně odhalené, ovšem na výkonnostní úrovni nadále mající nevídané žně.

Kniha je určena nejen pro fanoušky kopané a sportu, hráče a trenéry, začínající i pokročilejší. Všímá si podstatnějších životních hodnot, charakterových a volních vlastností, aniž by čtenáři cokoli chtěla uspořádávat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trenér v dešti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trenér v dešti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trenér v dešti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trenér v dešti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trenér v dešti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé