Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk

Kód: 2621235

Úplný název:

Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk (Bílková Jana): Cvičení a hry se slovy pro každý věk

Autor a popis:

Bílková Jana, Portal, 136 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (205 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. Navíc některé tradiční úkoly kombinují, takže vznikají nové typy cvičení. Úlohy nejsou hlavolamy, ale nad každým je třeba se hlouběji zamyslet. Přitom nepracují s naučenými znalostmi, ale skutečně především s jazykovou představivostí a myšlenkovými procesy. V mnoha aspektech bezděčně ukazují skryté půvaby češtiny, takže působí i zábavně. Součástí knihy je i řešení. Kniha cílí na širokou cílovou skupinu od dětí po seniory.
PhDr. Mgr. Mgr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D., je psycholožka, překladatelka knih a tlumočnice, učí na univerzitách, univerzitách a akademiích třetího věku, má přednášky v knihovnách a v aktivizačních programech pro seniory.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Trénink mentální kondice - Cvičení a hry se slovy pro každý věk