Trénink paměti

Kód: 2650057

Úplný název:

Trénink paměti (Buzan Tony): Jak si zapamatovat vše, co chcete

Autor a popis:

Buzan Tony, BIZBOOKS, 232 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
252 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Jsme schopni myslet rychleji, bystřeji a zapamatovat si mnohem více, než jsme si kdy mysleli. Naše paměť má úžasný potenciál, jde jen o to, jak jej co nejlépe využít. Zapamatovat si balíček 52 karet za 22 vteřin? Žádný problém. Tony Buzan, autor světových bestsellerů na téma mozek a učení, ve své další knize odhaluje fantastické možnosti lidské mysli a nabízí revoluční techniky, jak si zapamatovat, cokoli chcete či potřebujete. Díky zlepšení paměti zároveň můžete zvyšovat své IQ, rozvíjet představivost a kreativitu, a dosáhnout tak většího úspěchu ve všech oblastech života. Kniha Trénink paměti vás například naučí:

- 12 paměťových technik.

- Základní systémy trénování paměti.

- Zapamatovat si snadno i velmi dlouhá čísla.

- Učit se efektivněji cizí jazyky.

- Nezapomínat na narozeniny a výročí.

 

„Ještě jsem se nikdy nesetkala s dílem, které by na méně než 250 stranách nevelkého formátu nabídlo takové množství praktických rad, zkušeností a inspirace. Při procházení jednotlivých kapitol si vlastně neustále hrajete a postupně zjišťujete, že zapamatovat si cokoli není problém, nýbrž skvělá zábava.“ – Pavlína Boučková, trenérka paměti Tony Buzan Autor myšlenkových map a odborník na mozek a jeho efektivní využívání pomáhá již několik desetiletí lidem po celém světě uvolňovat kreativitu, rychleji číst, zlepšovat paměť a celkově zefektivnit myšlení a práci. Činí tak prostřednictví svých bestsellerů, kterých se prodaly miliony kusů, či školení a přednášek pro firmy a organizace i širokou veřejnost.

 

Kniha Trénink paměti navazuje na předchozí Buzanovy tituly – Myšlenkové mapy, Myšlenkové mapy v byznysu, Rychlé čtení a Používejte hlavu.

Nahlédnout do Trénink paměti Nahlédnout do Trénink paměti

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trénink paměti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trénink paměti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trénink paměti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trénink paměti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trénink paměti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti