Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně

Kód: 2475578

Úplný název:

Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně (Špačková Alena): Naucte se mluvit barevne

Autor a popis:

Špačková Alena, Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jediná komplexní tréninková učebnice mluvní techniky u nás je určena všem, kteří chtějí hovořit kultivovaným a zvučným hlasem, potlačit zvukovou monotónnost svého projevu a posílit vyzařování své osobnosti. Je určena začínajícím i zkušenějším moderátorům, politikům, učitelům, hercům, tiskovým mluvčím, studentům těchto oborů a všem, kdo mluví na veřejnosti a chtějí se pozitivně odlišit od ostatních. Zkušená autorka, která je dlouholetou odbornicí na mluvní techniku, vás poutavě a srozumitelně seznámí s problematikou techniky řeči a provede tréninkem. Pomůže vám naučit se přesně a správně vyslovovat, sugestivně frázovat, vědomě umísťovat větný důraz, funkčně proměňovat výšku, sílu i tempo promluvy. Základní cvičení pro jednotlivé oblasti jsou doplněna variantami a inspirací pro vaše vlastní tvůrčí pokusy. Po zvládnutí techniky dokážete bez námahy veřejně hovořit celý den, většinou se obejdete bez mikrofonu a posluchači vás budou vnímat víc jako člověka než jako řečníka, protože se do jejich duší vemluvíte právě díky kultivovanému projevu. Přesvědčíte tak ostatní nejen obsahem svých slov, nýbrž i podmanivým hlasem. Protože, jak říká německé rčení: Der Ton macht die Musik - tón dělá hudbu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Trénink techniky řeči - Naučte se mluvit barevně