Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa

Kód: 2043367

Úplný název:

Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa (Lopes Brian, McCormack Lee): Naucte se jezdit jako mistr sveta

Autor a popis:

Lopes Brian, McCormack Lee, Mladá Fronta, 264 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Horská kola, sjezdová kola, treková kola, krosová kola… Terénní cyklistika zažívá v posledním desetiletí značný nárůst popularity. Někdo vyráží na rodinný výlet o víkendu, jiný dává přednost intenzivnímu tréninku den co den. Ale všichni se potýkají se stejnými otázkami a problémy: Jak jezdit rychleji, lépe a bezpečněji? Jak si naplánovat celoroční trénink? Jak sjet náročnou partii, jak efektivně brzdit nebo překonávat terénní nerovnosti… Komu nestačí jen tupě šlapat do pedálů, ale rád by chvílím na kole dal nějaký řád, zbavil se zlozvyků nebo jen znovuobjevil radost z ujetých kilometrů, pro toho je určena nejúspěšnější bikerská tréninková bible na světě, jejímiž autory jsou několikanásobný mistr světa v horských kolech Brian Lopes a renomovaný trenér Lee McCormack. Bohatě ilustrováno, návody a praktické rady!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa