Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa

Kód: 2042640

Úplný název:

Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa (Friel Joe): Nejprodávanejší cyklistická kniha sveta

Autor a popis:

Friel Joe, Mladá fronta, 344 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Nezáleží na tom, jestli sníš o velké cyklistické kariéře nebo chceš jen zdokonalit svou fyzičku: Joe Friel ukazuje všem cyklistům (i cyklistkám), jak si snadno naplánovat cestu k dokonalosti, spokojenosti a větší radosti z ujetých kilometrů. Jak rozvíjet cyklistické schopnosti? Jak cíleně zdokonalovat jízdu do kopců, rychlost a vytrvalost? Jak intenzivní má být trénink, jaký má mít objem a jakou délku? Jak se vyhnout přetrénování? Co bych měl jíst před, při a po jízdě? Jak urychlit regeneraci po náročném tréninku? Jak si naplánovat roční, sezónní nebo denní tréninkový plán? Jak trénovat v týdnech, kdy chceš i závodit? Na všechny tyto a stovky dalších otázek odpoví nejúspěšnější a nejprodávanější kniha o cyklistice a tréninku posledního desetiletí. Kniha obsahuje množství praktických rad a tipů, příklady správné výživy a regenerace, stejně jako spousty příkladů a tréninkových metod světových cyklistických hvězd.

Vychází ve spolupráci s cyklistickým magazínem 53x11.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tréninková bible pro cyklisty - Nejprodávánější cyklistická kniha světa