Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit

Kód: 2422851

Úplný název:

Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit (Woodward John):

Autor a popis:

Woodward John, Universum, 192 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha plná informací o mozku a jeho fungování a nepřeberného množství podnětů, cvičení na paměť, pozornost a představivost, příkladů a jejich řešení, praktických situací a tvůrčích aktivit. Neotřelým a zábavným způsobem vede děti k maximálnímu využití mozku a k rozvinutí všech jeho možností. Zapojí je do řešení chytrých hlavolamů a nabrousí jejich důvtip. Chtěli byste, aby vaše dítě počítalo jako Einstein, malovalo jako Leonardo da Vinci a komponovalo jako Mozart? Tato kniha pro něj bude skvělým pomocníkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Trénuj svůj mozek a budeš génius - Vše o tvém skvělém mozku a jak ho cvičit