Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete?

Kód: 8750602

Úplný název:

Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? (kol.): Kolem Zeme s otázkou: Jak žijete a pracujete?

Autor a popis:

Karel, Jan a Petr Diblíkovi, 65.pole, 336 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vstřícný Írán, zbídačená Kambodža, vyšperkovaný Singapur, usměvavé Filipíny, rajská Havaj, barevná Guatemala a dalších jedenáct zemí. Diblíci (Karel 24, Honza 22 a Petr 19 let) nejsou ani tak dobrodruzi, spíš poutníci a zvědavci. V každém setkání hledají bohatství lidských příběhů - co člověk, to nový svět. Kniha navazuje na sérii besed a promítání, které tři bratři po návratu z cesty kolem světa uspořádali převážně na středních školách. Jejich svěží vyprávění vyslechly tisíce lidí a mnozí je povzbuzovali k dotažení této knihy. Diplomaté z honosných ambasád i rikšové zaprášených ulic tu dostávají svůj hlas. Oni i autoři samotní odhalují, co je pro ně skutečně podstatné a niterné. A čtenáře vybízejí, ať se na cestu vydá spolu s nimi. Tahle pouť skončila jen zdánlivě. „Jiří Šlitr, který neustále musel někam cestovat, o mně říkal, že jsem pecivál. Do jisté míry a do jisté doby to byla pravda. O to větší obdiv musím chovat ke třem mužům, kteří našli k cestě kolem světa odvahu. Myslím, že bez ní se taková věc neobejde. A děkuju jim za to, že se podělili o své zkušenosti a zážitky v této knize.“ Jiří Suchý, divadelník, textař a skladatel „(...) Z tohohle pohledu vypadá ,globalizovaný‘ svět docela jinak než ve večerních zprávách - ale také docela jinak než na načinčaných prospektech cestovních kanceláří.“ Jan Sokol, fi lozof a pedagog „Na Třech bratrech, knize i jejích autorech, mě baví nenucenost a odzbrojující upřímnost. Nejsou cestovatelé, nejsou sociologové, nejsou spisovatelé. Jsou bráchové, co vyjeli na cesty, ptali se a rozhlíželi a napsali knihu. Skvělou. Nepřikrášlují sebe ani svět, a obojí je krásné až až.“ Jana Šrámková, spisovatelka

Nahlédnout do Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? Nahlédnout do Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Tři bratři v cizích světech Kolem Země s otázkou: Jak žijete a pracujete?