Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner)

Kód: 1531022

Úplný název:

Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner) (Jerome Jerome Klapka): MP3

Autor a popis:

Jerome Klapka Jerome, Vyšehrad, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V roce 1889 přinesl Jerome Klapka Jerome do redakce časopisu Home Chimes rukopis jakéhosi průvodce po horním toku Temže, který by připomínal historické události na jejích březích. Redaktorovi se rukopis zamlouval, nicméně přiměl autora, aby podstatně zkrátil historické pasáže a namísto nich přidal veselé příhody tří veslařů, tří kamarádů: George Harrise, samotného Jeroma a jeho psa Montmorencyho. Upravený rukopis se mu zalíbil a pod novým titulem Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) začal vycházet v časopisu seriál, který se pro svou obrovskou oblibu brzy dočkal i knižního vydání. Kniha si získala popularitu po celém světě. Spatřila světlo světa v milionech exemplářů. I když se na tomto CD vydává slavná kniha anglického humoristy ve zhuštěné formě, nebudou posluchači o nic ochuzeni. Obsahuje totiž z příhod Tří mužů ve člunu jen ty nejlepší a nejzábavnější.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) - CDmp3 (Čte Oldřich Vízner)