Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze)

Kód: 8600108

Úplný název:

Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze) (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Čas královského bálu, kouzelných oříšků a ztraceného střevíčku, to je jen zlomek atributů proslaveného filmu, který se stal nejen pro svou zimní atmosféru emblematickým vánočním snímkem… Divácky oblíbený film Tři oříšky pro Popelku natočený podle scénáře Františka Pavlíčka vznikl v koprodukci tehdejší Německé demokratické republiky s Československem. Moderní zpracování, humorný nadhled a půvabné herecké obsazení si podmanilo široké publikum, domácí i to mezinárodní. Film se po více než čtyřech desítkách let od svého vzniku dočkal své digitálně restaurované podoby, díky kterému jej můžete vidět a slyšet tak, jako diváci v době jeho prvního uvedení v roce 1973. Digitální restaurování pod dohledem Národního filmového archivu bylo podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska a spolufinancováno Ministerstvem kultury České republiky. Partnery projektu byly Norská národní knihovna a CESNET.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Tři oříšky pro Popelku - Bluray (Digitálně restaurovaná verze)