Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů

Kód: 7390225

Úplný název:

Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů (Graclík Miroslav, Nekvapil Václav): Príbeh legendárního filmu a jeho hrdinu

Autor a popis:

Graclík Miroslav, Nekvapil Václav, Omega, 400 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Legendární filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku patří mezi nejpopulárnější československé filmy i když od jeho premiéry uplynulo už více než čtyřicet let. Romantický příběh udělal z křehké a krásné Libuše Šafránkové už navždy Popelku a z charismatického Pavla Trávníčka prince. Jak nesmrtelný film, který je dodnes populární skoro po celé Evropě a své fanoušky má i mimo kontinent, vznikal? Kdo ho měl původně režírovat, proč se nakonec nenatáčel v létě, a která herečka měla hrát Popelku? O tom všem je tato výpravná kniha, která přináší příběh kouzelného filmu i jeho herců. Exkluzivní rozhovory do knihy poskytl nejen režisér Václav Vorlíček a Popelka Libuše Šafránková s princem Pavlem Trávníčkem, ale i herci Rolf Hoppe (král), Dana Hlaváčová (Dora), Vítězslav Jandák (Kamil) a Ilona Jirotková (děvečka). Nechybí ani životopisné profilky všech herců a tvůrců a stovka exkluzivních a mnohdy dosud nepublikovaných fotografií Jaromíra Komárka, který byl oficiálním fotografem filmu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Tři oříšky pro Popelku - Příběh legendárního filmu a jeho hrdinů