Tři svíce za budoucnost

Kód: 8768302

Úplný název:

Tři svíce za budoucnost (Cílek Václav, Dostál Ivo, Drábová Dana, Keller Jan, Klimeš Jeroným, Kohák Erazim, Kohout Pavel, Kokolia Vladimír, Komárek Stanislav, Merta Vladimír, Palla Marian, Skočovský Luděk, Sokol Jan, Šindelka Marek, Tureček Břetislav, Zboř

Autor a popis:

Kol., NOVELA BOHEMICA, 308 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
258 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Editor a hlavní autor Václav Cílek přizval ke spolupráci na knize řadu renomovaných českých sociologů, filosofů, publicistů, psychologů, historiků, přírodovědců i další autory, kteří se zabývají vyhlídkami na život v dočasném chaosu, mj. Danu Drábovou, Jana Kellera, Jeronýma Klimeše, Erazima Koháka, ekonoma Pavla Kohouta, Stanislava Komárka, Jana Sokola, Marka Šindelku, Břetislava Turečka, Zdeňka Zbořila, výtvarníky Vladimíra Kokoliu, Vladimíra Mertu či Mariana Pallu.
Kniha zaznamenává současné globální trendy a zejména jeden z reálných scénářů: velký světový zmatek a úplný či dílčí kolaps západní či globální civilizace. Po chaotickém přechodném období ale nevyhnutelně nastane regenerace a v pravděpodobném měřítku 20 až 30 let další vzestup. Jde tedy o to, jak vcelku důstojně a vesele přežít přechodové období a netrpět přitom příliš hladem, zimou a bezprávím. Název Tři svíce odpovídá třem okruhům, které kniha zahrnuje: filosofii, sociologii a praktický život. Abychom se dokázali orientovat v proměňujícím se světě a nebrali se příliš tragicky, potřebujeme jako základ filosofii dějin, náboženství i psychologii. Stejně potřebné, ne-li důležitější jsou praktické návody: jak skladovat potraviny, co pěstovat na zahrádce, jak a zda vůbec skladovat benzín.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři svíce za budoucnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři svíce za budoucnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři svíce za budoucnost (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři svíce za budoucnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři svíce za budoucnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Tři svíce za budoucnost