Tři vánoční dárky

Kód: 8747041

Úplný název:

Tři vánoční dárky (Körnerová Marie Hana, Snětivý Josef, Stainforth Alexander):

Autor a popis:

Körnerová H. M., Stainforth A., Snětivý J.„Pepson“,, Čas, 224 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
186 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ať chceme nebo nechceme, naše srdce o Vánocích zjihnou a lásku i zklamání prožíváme mnohem intenzivněji, než ve zbytku roku - byť pro to vlastně není žádný důvod.
Tři čeští autoři se pokusili zpříjemnit Vám právě tento výjimečný a zjitřený čas novelami, jež se nesou v duchu adventních či vánočních setkávání i rozchodů, vzplanutí i ochladnutí…
Vánoční dárek z pera Hany Marie Körnerové vypráví příběh osiřelé francouzské dívky, jež je nucena přijmout azyl v domě své tety kdesi na východě Čech. Studená zima i neméně chladná poručnice jsou kontrastem žhavého a opravdového strýce, jenž jako by za svou kamennou tváří ukrýval nejedno tajemství…
Josef „Pepson“ Snětivý se v novele Adventní prsten pohybuje na tenkém ledě skomírajícího manželství. Čtvero adventů vykresluje na vztahu otce a tříletého syna. Ten sice přivádí svého milujícího tatínka do prekérních situací, jeho láska bez podmínek však osvětluje jinak poněkud temný předvánoční čas, jenž jako by vymýšlel bizarní úkryty pro jeden snubní prsten.
Vánoční Afrodita, kterou stvořil Alexander Stainforth, sice nemá zrovna míry modelky, ale do vztahu s pohledným veterinářem Lukášem jde - za přispění svérázné babičky - po hlavě, byť občasný pád citelně bolí. Dočká se naplnění své lásky navzdory sněhové kalamitě i vrtochům samolibého šéfa?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tři vánoční dárky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tři vánoční dárky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tři vánoční dárky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tři vánoční dárky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tři vánoční dárky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány