Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů

Kód: 7390232

Úplný název:

Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů (Graclík Miroslav, Nekvapil Václav):

Autor a popis:

Graclík Miroslav, Nekvapil Václav, Omega, 480 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Seriál, který vzbuzoval emoce, když ho jeho tvůrci psali, vzbuzoval emoce při realizaci, prvním promítání a dokonce byl na nějaký čas odsunut do trezoru. Jeho hlavní představitel zažil nevídanou vlnu popularity, stejně jako odsouzení. Osud legendárního a zároveň i silně kontroverzního seriálu Třicet případů majora Zemana v sobě skrývá strhující příběh minulosti, se kterou se naše společnost dlouho vyrovnával. I když po roce 1989 byl seriál několik let u ledu, tak jeho opětovné uvedení vzbudilo nevídané emoce a vášně. V takové míře se to zatím nepodařilo žádnému z Československých seriálů nebo filmů. Kromě kontroverzních reakcí ale seriál získal i řadu ocenění i prvenství a dodnes má své věrné fanoušky. O jeho oblibě mezi diváckým publikem svědčí mnohdy rekordní sledovanost uváděných dílů a v neposlední řadě i stálý okruh příznivců. Major Zeman zanechal na naší společnosti výraznou stopu a není nic poutavějšího, než si přečíst, jak toto celospolečenské stigma vznikalo a jaký byl jeho osud od prvních úvah o natočení seriálu i příslušníkovi tehdejšího Sboru národní bezpečnosti až po současnosti. Málem 500 stránkovou výpravnou knihu Třicet případů majora Zemana doplňují stovky fotografií z natáčení i z jeho zákulisí z nichž je většina zveřejněna úplně poprvé. Třicet případů majora Zemana je třetí z řady exkluzivních knih Edice Omega, která přináší příběhy našich populárních filmů a seriálů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Třicet případů majora Zemana - Příběh legendárního seriálu a jeho hrdinů