Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami

Kód: 2475625

Úplný název:

Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami (Slavíková Irena): Malujeme tekutými barvami

Autor a popis:

Slavíková Irena, Grada, 64 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka spolu se svou sestrou tvoří pod značkou Apták, která si získala již řadu příznivců z řad laiků i odborné veřejnosti. Apták má v malbě na textil široký záběr, mnoho nápadů a nebrání se žádnému experimentu, což by rád uplatnil i pokračování knížky Malby na trika, kde chce ukázat mnohostrannost využití tekutých barev, které nejsou zatím v Čechách tolik známé jako klasické textilní barvy zahuštěné. Tekuté barvy mají obrovský potenciál využití, mnoho možností efektů, jsou mnohonásobně kreativnější než klasické barvy a byla by škoda laickou i odbornou veřejnost s těmito poznatky neseznámit. Otvírají se možnosti sprejování, použití válečku a různých chemických efektů. Tekuté textilní barvy jsou na našem trhu teprve chvíli, jejich problematice se žádná knížka ještě nevěnovala, pokud autorka ví. Sama je poslední rok vyučuje na svých kurzech a podle nadšených reakcí jejich žáků se toto výtvarné pole se zatím jeví jako neprobádané a velmi zajímavé.
Otvírá se velké pole působnosti neprobádané techniky, což pravděpodobně ocení především odborná veřejnost. Ale určitě v knížce autorka nezapomene na začátečníky, což nakonec v oblasti tekutých barev bude pravděpodobně naprostá většina čtenářů, protože se jedná o novinkovou věc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Trika od Aptáka 2 - Malujeme tekutými barvami