Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro

Kód: 7268969

Úplný název:

Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro (kol.):

Autor a popis:

Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha Trny a růže nás zavede svými příběhy do doby první poloviny minulého století, do doby odlišné od té dnešní pouze prostředím, zvyky a společenskými vztahy. Stejné zůstávají niterné pocity lásky, často provázené bolestí a zklamáním, i odhodlání si svoje štěstí navzdory nepřízni okolí vybojovat. Povídky oblíbených autorů nás přesvědčí, že to vše se netýká pouze dívčích srdcí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Trny a růže - Soubor povídek (Dostál, Míšková, Jahoda, Pittnerová, Lužická, Javořická, Gro