Třpytný dvůr

Kód: 7498177

Úplný název:

Třpytný dvůr (Mead Richelle):

Autor a popis:

Mead Richelle, Domino, 480 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.2.2018 dopoledne. 
 

Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie, Nového světa.
Hraběnka Adelaide se tomuto pravidlu vymyká, ta už díky svému původu vybrané způsoby ovládá. Přesto přichází do Třpytného dvora přestrojená za služku, aby později mohla v Adorii začít nový život. Daří se jí utajit svou identitu před všemi, jen ne před okouzlujícím Cedrikem Thornem, synem bohatého majitele Třpytného dvora.
Když Adelaide zjistí, že také Cedric skrývá velmi nebezpečné tajemství, společně vymyslí plán, jak z jejího podvodu vytěžit maximum. Komplikace na sebe ale nenechají dlouho čekat – nejprve je třeba překonat zrádné moře mezi Osfridem a Adorií, kde pak Adelaide padne do oka budoucímu guvernérovi. A jako by to všechno nestačilo, mezi Adelaide a Cedrikem to pořádně jiskří – a pokud toto jiskření přeroste v plamen, hrozí Třpytnému dvoru skandál a oni dva budou vyhnáni do divoké nezmapované země...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Třpytný dvůr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Třpytný dvůr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Třpytný dvůr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Třpytný dvůr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Třpytný dvůr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti