Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce

Kód: 2472960

Úplný název:

Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce (Josten Elmar): spoje, povrchové úpravy dreva, konstrukce

Autor a popis:

Josten Elmar a kolektiv, Grada, 288 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Práce se dřevem ani v tomto přetechnizovaném světě neztratila na své atraktivitě. Dřevo k našemu životu neodmyslitelně patří a zájem o tento přírodní materiál neklesá. Právě tak neklesají zakázky šikovným a kvalifikovaným truhlářům. Publikace volně navazuje na předchozí díl vydaný pod názvem Dřevo a jeho obrábění. Tento díl je členěn do pěti obsáhlejších kapitol. První z nich se orientuje na spojovací materiály a spoje na délku, šířku a rohové spoje. Druhá obsáhlejší kapitola je věnována typům a způsobům konstrukcí nábytku - stolů, kuchyní, zásuvek, polic, sedacího nábytku aj. Za nimi následuje příprava před povrchovou úpravou, moření a techniky lakování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Truhlářské konstrukce - Spoje, povrchové úpravy dřeva, konstrukce