Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D

Kód: 7466189

Úplný název:

Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D (Wecker Evamaria):

Autor a popis:

Wecker Evamaria, ALPRESS, 144 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
271 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Neumíte si představit dovolenou bez úžasných horských scenérií? Objevte nejkrásnější zákoutí našich nejbližších velehor. Vyberte si túry podle obtížnosti, ty poskytnou opravdový zážitek z pobytu na horách vám i vašim dětem. Nechybí mapy, důležité orientační body, tipy na ubytování, občerstvení… Stačí jen nazout ty správné boty a vyrazit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a D