Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura

Kód: 9052959

Úplný název:

Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura (kol.):

Autor a popis:

Kol., Gaudetop, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
225 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.1.2018 dopoledne. 
 

Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní maturitu z předmětu český jazyk a literatura cíleně pro rok 2017 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní maturitu pro rok 2017.

Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného i nesprávného řešení jednotlivých úloh formou rozsáhlých a srozumitelných komentářů. Zároveň publikace obsahuje velké množství testových úloh k procvičení a osvojení si způsobů myšlení při řešení daných typů úloh, rovněž doplněných o podrobné komentáře ke správnému i nesprávnému řešení.

Publikace je určena zejména pro maturanty 2017, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní maturitu pro rok 2017 z předmětu český jazyk a literatura. Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci státní maturity.

Unikátnost publikace spočívá zejména ve srozumitelném zdůvodnění, vysvětlení a rozboru příslušné problematiky či gramatických jevů v rámci rozsáhlých komentářů ke správnému i nesprávnému řešení, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí k výběru správné možnosti. Osvojené úvahy a způsoby řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostré státní maturity v roce 2017 z českého jazyka a literatury.

Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státní maturity v roce 2017 z českého jazyka a literatury.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Tvoje státní maturita 2017 - Český jazyk a literatura