Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a

Kód: 2475275

Úplný název:

Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a (Fotr Jiří, Souček Ivan): Jak optimalizovat, rídit a implementovat investicní a výzkumný program

Autor a popis:

Fotr Jiří, Souček Ivan, Grada, 288 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace se jako jediná na našem trhu komplexně věnuje optimalizaci, řízení a implementaci portfolia investičních a výzkumných projektů, které jsou základním nástrojem realizace firemní strategie a dosahování stanovených strategických cílů. V praxi přitom tyto procesy provázejí značné nedostatky. Zkušení autoři se zabývají základními fázemi tvorby a řízení portfolia projektů, kterými jsou příprava výchozího souboru projektů pro tvorbu portfolia, vlastní tvorba portfolia projektů a jeho optimalizace, realizace zvoleného portfolia včetně jeho korekcí a postimplementační analýzy (Lessons Learned). Závěrečná kapitola se věnuje zavádění systému řízení portfolia projektů ve firmě z hlediska jeho procesní a organizační stránky. Zvýšená pozornost je v knize věnována i uplatnění pokročilých nástrojů (počítačově podporované optimalizační a simulační modely), přispívajících k dosažení cílů firmy takovou tvorbou a řízením portfolia projektů, které optimálně alokují a využívají omezené firemní zdroje. Publikace obsahuje také shrnutí poznatků nejlepší zahraniční praxe a příklady tvorby a řízení portfolií projektů z oblasti průmyslu a výzkumu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Tvorba a řízení portfolia projektů - Jak optimalizovat, řídit a implementovat investiční a