Tvorba business modelů

Kód: 2650425

Úplný název:

Tvorba business modelů (Osterwalder Alexander, Pigneur Yves): Prírucka pro vizionáre, inovátory a všechny, co se nebojí výzev

Autor a popis:

Alexander Osterwalder, Yves Pigneur, BIZBOOKS, 288 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
428 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Tvorba business modelů je určena těm, kdo jsou připraveni odhodit zastaralé způsoby myšlení a přijmout nové, inovativní modely tvorby hodnoty: manažerům, konzultantům, podnikatelům – a obecně všem, kdo zastávají vedoucí pozice v organizacích všeho druhu. Symbolem naší generace jsou rozvratné nové business modely. Jen málokdo jim však opravdu rozumí, a to přesto, že tyto modely zcela mění konkurenční prostředí celých odvětví. Kniha vám proto nabízí účinné, jednoduché a ověřené nástroje, s kterými dokážete business modely chápat, vytvářet, transformovat a nakonec také realizovat. Publikace vás naučí účinné a praktické techniky inovace, kterých v současné době využívají přední světové firmy. Nabídneme vám systematický postup, jak pochopit principy nového business modelu, navrhnout jej a realizovat – nebo jak analyzovat a transformovat starý.

NA KNIZE SPOLUPRACOVALO 470 LIDÍ Z PRAXE Kniha Tvorba business modelů je sama příkladem toho, co říká. Procesu tvorby se účastnilo 470 lidí ze 45 zemí a originál knihy byl financován a vyroben nezávisle na tradičním nakladatelském průmyslu. Přehledná grafická úprava postavená na jasných vizuálních prvcích pak umožňuje okamžité praktické využití. "Tvorba business modelů je jednou z nejužitečnějších byznys knih, na které jsem v posledních letech narazil. Jednoduchou a názornou formou přináší porozumění principům tvorby opravdu konkurenceschopných business modelů, jejichž prostřednictvím mohou společnosti dosahovat náskoku před konkurencí a zvyšovat svou hodnotu. Knihu doporučuji i začínajícím podnikatelům, protože je naučí lépe pochopit, jakým způsobem by měli vytvářet hodnotu ve svém podnikání." - Ondřej Bartoš, partner venture kapitálové investiční společnosti Credo Ventures:

Nahlédnout do Tvorba business modelů Nahlédnout do Tvorba business modelů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvorba business modelů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvorba business modelů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvorba business modelů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvorba business modelů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvorba business modelů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management