Tvorba internetových stránek

Kód: 8668639

Úplný název:

Tvorba internetových stránek (Domes Martin): pomocí HTML, CSS a JavaScriptu

Autor a popis:

Domes Martin, Computer Media, 324 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rozdíl mezi schopností vytvořit nějaké stránky a vytvořit dobré stránky pozná jejich návštěvník obvykle na první pohled.
Už dávno nestačí znát několik základních HTML tagů. Jak již název napovídá, publikace představuje kvalitní a obsáhlý průřez přesně tou problematikou, která zahrnuje stěžejní prvky současných moderních internetových stránek.
Kniha "Tvorba internetových stránek pomocí HTML, CSS a JavaScriptu" je určenanejen začínajícím uživatelům, ale i pokročilejším tvůrcům webů, kteří se chtějí v technikách tvorby zdokonalit.
Úvodní kapitoly jsou věnovány naprostým základům a seznámení s tím, jak stránky tvořit, proč je nutné brát ohled na více prohlížečů apod. Dozvíte se o úskalí tvorby stránek a kniha Vám také poradí, v čem vlastně psát zdrojový kód. V dalších kapitolách pak budete postupně přes základní HTML kód pronikat do tajů kaskádových stylů, poznáte jejich výhody i sílu a dostanete se až k mocnému JavaScriptu. Na závěr Vám autor poradí, co s hotovým projektem, kam jej umístit a jak upravit odkazy tak, aby vše správně fungovalo.
Martin Domes v publikaci zhodnotil mnohaleté zkušenosti s tvorbou komerčních i „menších“ webů, doplnil řadu tipů a triků a cenných postupů, na které obvykle nelze přijít jinak než praxí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvorba internetových stránek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvorba internetových stránek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvorba internetových stránek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvorba internetových stránek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvorba internetových stránek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika