Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe

Kód: 2473985

Úplný název:

Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe (Fotr Jiří): Teorie a praxe

Autor a popis:

Fotr Jiří, Grada, 384 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
421 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kvalitní strategie a strategické plánování představují jeden ze základních pilířů dlouhodobé firemní prosperity. Tato kniha pomůže manažerům, kteří rozhodují o volbě strategie a tvorbě strategických plánů i pracovníkům, kteří se podílejí na přípravě těchto plánů, zvýšit kvalitu tvorby strategie i strategických plánů s důrazem na investiční program a strategický finanční plán, jejich realizaci, kontrolu, řízení rizik a zvládání krizových situací. Kniha je na českém trhu zcela ojedinělá tím, že se hlavně zaměřuje na postup implementace formulované strategie, kde přináší uspořádaný soubor poznatků integrující teoretické poznatky se zkušenostmi z hospodářské praxe. První dvě kapitoly knihy se věnují strategickému řízení, měření a řízení firemní výkonnosti a tvorbě soustavy strategických plánů včetně plánování zdrojů pro jejich zabezpečení. Klíčové postavení v rámci strategických plánů zaujímá strategický investiční a finanční plán, a proto se jejich tvorbě, analýze a ho dnocení včetně uplatnění počítačové podpory věnují další dvě kapitoly knihy. Stejně jako kvalitní strategie a strategické plány je důležitá jejich implementace, na kterou se zaměřuje kapitola věnovaná hodnocení strategie a strategickému controllingu. Kniha neopomíjí ani další významné aspekty strategického managementu, kterým jsou věnovány kapitoly zaměřené na řízení růstu, fůze a akvizice, dále na strategický management rizika včetně krizového řízení a informační podporu strategického plánování pomocí nástrojů Business/Competitive Intelligence. Závěrečná kapitola se zaměřuje na strategické plánování v hospodářské praxi. Autory publikace jsou uznávaní odborníci s teoretickým zázemím i zkušenostmi z vyšších manažerských postů včetně specialisty na tvorbu systémů počítačové podpory finančního plánování a investičního rozhodování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tvorba strategie a strategické plánování - Teorie a praxe