Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní!

Kód: 9065060

Úplný název:

Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní! (Dočekalová Markéta):

Autor a popis:

Dočekalová Markéta, MÁM TALENT, 376 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Učebnice Tvůrčí psaní pro každého (1. díl) patří k nejoblíbenějším učebnicím tvůrčího psaní na českém trhu. Od roku 2006, kdy byla vydána poprvé, si ji zakoupily tisíce autorů a další zájemci ji v posledních letech beznadějně sháněli, protože byla zcela vyprodána. Nyní k vám přichází nejen v novém, aktualizovaném a rozšířeném vydání, ale také v luxusnějším provedení, aby vydržela časté používání. Toto je totiž učebnice, kterou budete brát do ruky velice často, pokud pomýšlíte na spisovatelskou nebo novinářskou dráhu. Máte-li již ve své knihovničce vydání z roku 2006, rozhodně neváhejte nad koupí tohoto nového vydání. Litovat rozhodně nebudete. Autorka knihu doplnila o nové zkušenosti z práce s autory, přidala zajímavé kapitoly, obměnila příklady a doplnila nová cvičení. Učebnice tak povyrostla o téměř 100 stran! Toto je kniha, která by v knihovničce žádného začínajícího autora rozhodně neměla chybět!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Literární vědy / Tvůrčí psaní pro každého - Oblíbená učebnice tvůrčího psaní!