Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině

Kód: 2002704

Úplný název:

Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině (Dvořáková Klára): Jak se skládají komplimenty v češtině

Autor a popis:

Dvořáková Klára, Academia, 180 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (265 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Monografie je věnována problematice skládání komplimentů v češtině. Vychází z podrobného rozboru nahrávek soukromé neformální komunikace mezi rodinnými příslušníky a přáteli. Na základě analýzy více než sedmdesáti komplimentových sekvencí jsou popsány komunikační funkce komplimentů i jejich lexikální, morfologické a syntaktické prostředky, představeny jsou taktéž prostředky neverbální. Jelikož publikace nahlíží danou problematiku v kontextu dialogické komunikace, své místo v ní nachází i analýza reakcí na komplimenty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Ty jo, to seš dobrá! - Jak se skládají komplimenty v češtině