Tymiánové dopisy

Kód: 2571719

Úplný název:

Tymiánové dopisy (Makisová Eve):

Autor a popis:

Makisová Eve, Argo, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
216 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Když Katerine zemře babička, zanechá jí po sobě záhadnou krabičku na koření, která obsahuje arménsky psané dopisy a deník. Katerine se vydává na cestu, která ji zavede daleko od domova a hluboko do minulosti. Na Kypru, kam se odjíždí schovat před bolestí ze ztráty milované osoby, se setkává s Arou, mladým Arménem, jenž se jí stane průvodcem nejen po babiččině minulosti, ale i po současné kyperské arménské komunitě.
Temné obrazy z období arménské genocidy a následné diaspory, od níž v letošním roce uplynulo již sto let, vyvažuje srdečný humor a postavy, které vám přirostou k srdci a s nimiž se nebudete chtít rozloučit.

Eve Makisová se narodila v Nottinghamu. Její rodiče jsou kyperští Řekové, kteří emigrovali do Velké Británie v šedesátých letech minulého století. Vystudovala žurnalistiku a od roku 1994 působila jako dopisovatelka londýnského Evening Standard na Kypru. V roce 2001 se vrátila do Anglie. Momentálně žije s mužem a dcerou v Nottinghamu. Je autorkou čtyř románů. Kniha Tymiánové dopisy získala Zlatou medaili Aurory Mardiganianové, kterou uděluje Armenian Genocide Museum.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tymiánové dopisy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tymiánové dopisy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tymiánové dopisy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tymiánové dopisy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Tymiánové dopisy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé