Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století

Kód: 8731627

Úplný název:

Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století (Grotte Alfred): Deutsche, Böhmische und Polnische Synagogentypen vom XI. bis Anfag des XIX. Jahrhunderts

Autor a popis:

Grotte Alfred, ČESKÝ LES, 248 stran, jazyk - čeština, nemčina, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
 

Práce architekta Grotteho vyšla poprvé v Lipsku roku 1915. Kniha vydaná Nakladatelstvím Českého lesa v roce 2013 obsahuje reprint původního německy psaného originálu, který je doplněn Grotteho dokumentárními fotografiemi, kresbami a plány a popisuje více než tři desítky synagog střední Evropy. Z nich je většina již zbořena. Mezi ně patří i synagogy z území Čech, především západních.

V českém překladu Grotteho díla jsou otištěny současné fotografie synagog z území Čech, Německa a Polska. Publikace je dále doplněna podrobným životopisem A. Grotteho, který vypracoval Arno Pařík. Kniha je vybavena množstvím fotografií a kreseb.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Architektura

 
Knihkupectví / Umění / Architektura / Typy německých, českých a polských synagog od XI. do počátku XIX. století