Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit)

Kód: 8757535

Úplný název:

Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit) (kol.): aneb 112 jídel, která milujeme

Autor a popis:

APETIT, 164 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Česká kuchyně je ta, kterou máme zmáknutou dokonale, kterou milujeme a umíme vařit, a tak po kuchařce Honzo, vstávej, vychází druhý díl věnovaný právě naší klasice. Najdete v něm recepty, které využijete po celý rok a při každé příležitosti. Ukážeme vám, jak uspořádat vepřové hody klidně v malém bytě, naučíme vás jíst a zpracovávat sladkovodní ryby a zvěřinu, prozradíme recepty na oblíbená hospodská jídla, jako je třeba dršťková polévka, pečená vepřová žebra anebo koleno, naučíme vás péct hity z cukráren - poctivě a podle ověřených receptů a přidáme i recepty na takové poklady české kuchyně, jako jsou chodské koláče nebo frgály. Kniha o 160 stranách je rozdělena do 7 kapitol: Sváteční hody (masopust, zabijačka, posvícení, svatomartinské hody) Volání divočiny (recepty na zvěřinu) Pořádný úlovek (jak nejlépe upravit sladkovodní ryby) Ta naše hospoda (hospodská jídla: nakládaný hermelín, utopence, gulášovka, vepřové koleno…) Domácí cukrárna (božské zákusky z české cukrárny - větrník, rakvička, harlekýn…) Tak chutná domov (pečené kuře, kachna s nádivkou, řízky…) Rodinné stříbro (slavné české koláče + kváskový chléb)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme (Edice Apetit)