Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko

Kód: 2475805

Úplný název:

Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko (Hruška Vladimír): aneb Pruvodce úcetními operacemi a úcetní záverkou

Autor a popis:

Hruška Vladimír, Grada, 640 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
560 Kč (659 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Znáte ten nepříjemný pocit, když řešíte problém, jehož „řešení jste už někde viděli...“ nebo „tam v zákoně (vyhlášce či standardech) to někde bylo…,“ jen si nemůžete rychle uvědomit, kde to bylo, ve kterém ustanovení příslušné legislativní normy byste to našli? Každý účetní se často dostává do situace, kdy si má vzpomenout na přesné a správné vymezení nějakého účtu či konkrétní souvztažnosti pro účetní operaci, kterou v tuto chvíli řeší. Právě pro překlenutí těchto stresových situací byla zpracována tato pomůcka, jakýsi manuál či „krabička první záchrany“ účetního! V knize jsou uvedeny důležité a často používané informace, které jsou významné nejen pro sestavení účetní závěrky, ale i pro každodenní rozhodování se o způsobu zaúčtování jednotlivých účetních operací. Nejedná se o další knihu popisující obecně účetnictví, ale o užitečnou pomůcku, která se použije při řešení konkrétních případů!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Účetní manuál pro podnikatelské subjekty aneb Průvodce účetními operacemi a účetní závěrko