Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza

Kód: 8748002

Úplný název:

Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza (Pilařová Ivana):

Autor a popis:

Pilařová Ivana, VOX, 204 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
142 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
 

Odborná publikace je určena účetním, ekonomům, poradcům, ale i majitelům společností, kteří dávají přednost komplexnímu pojetí tématu před detailním rozborem jednotlivých dílčích částí. Předností publikace je především její AKTUÁLNOST a PRAKTICKÉ ZAMĚŘENÍ, teoretické pasáže jsou omezeny na nezbytné minimum a neobsahují citace zákonů.
Čtenáři jsou v ucelených kapitolách na řadě praktických příkladů seznamováni s účtováním výsledků inventarizace, odpisů, rezerv, dohadných položek, splatné a odložené daňové povinnosti, ve druhé části první kapitoly následují základní informace o obsahu účetní závěrky včetně novinek platných od roku 2011.
Druhá kapitola je věnována základu daně, především podrobnému rozboru položek, které základ daně zvyšují a které ho snižují, a to ve vazbě na jednotlivé řádky daňového přiznání daně z příjmů právnických osob. Čtenáři zde najdou i řešení aktuálních daňových problémů roku 2011, jako je odpis pohledávek, změny ve finančním leasingu, finanční náklady včetně příkladu výpočtu daňové uznatelnosti těchto nákladů a jejich podrobný rozbor. Zastoupena je rovněž problematika dodaňování závazků. Pozornost je věnována i odčitatelným položkám od základu daně, zejména podmínkám odpočtu daňové ztráty, samostatnému základu daně a slevám na dani.
Závěrečná kapitola je věnována finanční analýze, budete seznámeni s ukazateli platební schopnosti, rentability, finanční stability, aktivity a s ukazateli na bázi cash flow.
Uživatelé publikace ocení především komplexnost, provázání jednotlivých kapitol, názornost a praktickou využitelnost při každodenní práci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Účetní závěrka - Základ daně - Finanční analýza