Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012

Kód: 2474255

Úplný název:

Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 (kol.):

Autor a popis:

Jílek Josef, Svobodová Jitka, Grada, 448 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
526 Kč (619 Kč)
  / ks  
koupit
 

Praktická publikace o účetnictví se věnuje hlavním otázkám účtování a vykazování podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví. První kapitola pojednává o vývoji IFRS. Zvláštní pozornost je zaměřena na trendy v oblasti účetnictví finančních nástrojů včetně paralelního vývoje US GAAP v této oblasti. Uvedeny jsou také hlavní odlišnosti IFRS upravené právem Evropské unie a některé návrhy na změny IFRS v nejbližším období. Následující dvě kapitoly shrnují jednotlivé standardy a interpretace. Poslední kapitola obsahuje příklady aplikace IFRS včetně výpočtů, například reálných hodnot a účetních souvztažností.

Nahlédnout do Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 Nahlédnout do Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Účetnictví podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví 2012