Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu

Kód: 2473637

Úplný název:

Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu (Máče Miroslav):

Autor a popis:

Máče Miroslav, Grada, 632 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
467 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je uceleným přehledem poznatků v oblasti účetnictví a finančního řízení vybraných účetních jednotek. Obsahuje nové poznatky vycházející z realizace reformy účetnictví. Je určena zejména účetním a ekonomům ve veřejném sektoru, ale je vhodná i jako učebnice pro vysoké školy. Publikace navazuje na již vydanou knihu M. Máčeho Účetnictví ÚSC 2010 a vydané české účetní standardy pro veřejnou správu. Seznámí začátečníky i pokročilé účetní s problematikou účetnictví a finančního řízení obcí, měst a krajů, příspěvkových organizací a organizačních složek státu. První část se věnuje finančnímu účetnictví, které je vyloženo na praktických příkladech účtování příspěvkových organizací a územně správních celků. Prostřední část knihy se zabývá výkaznictvím a problematikou sestavení konsolidačních výkazů, manažerským účetnictví organizací ve veřejném sektoru, finančním řízením likvidity a účetnictvím zaměřeným na řízení. Poslední část knihy se zabývá účetnictvím pro statistické účely.

Nahlédnout do Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu Nahlédnout do Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Účetnictví pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace a organizační složky státu