Učíme děti mluvit a vyprávět

Kód: 2660621

Úplný název:

Učíme děti mluvit a vyprávět (Martinec Václav): aneb Sedmero pohádek o sedmi kouzelnících

Autor a popis:

Kol., EDIKA, 120 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Jak to udělat, aby děti měly zájem dobře mluvit? Žijí světem pohádek. Připravili jsme jich pro ně sedm. Každá z nich se věnuje jedné mluvní dovednosti a poskytuje hravé návody, jak zafixovat účinné návyky vedoucí ke správné výslovnosti a přirozeně znějící mluvě. Projdou si tak

1) Pohádku dýchací - O maxifuku čaroděje Větrníka aneb Když do trumpety pořádně nefoukneš, tak ti nezatroubí.

2) Pohádku volací 5- O dalekonosném hlasu Mááága dááálek dalekýýých aneb Když voláš do dálky, tak každé slovo hodně natahuj – pak se ti hlas rozezní jako zvon.

3) P ohádku vystřelovací - O pistolníkovi Prskavkovi Prdlivkovi a o výbuchu v jeho kouzelnických ústech aneb Vyslovuj pořádně nejen začátky slov, ale i jejich konce. Ty musí v ústech doslova vybuchovat.

4) Pohádku krkolomnou - O čaroději Pečlivkovi Přesňáčkovi aneb Vyslovuješ správně každé písmenko a dokážeš přeskakovat všechny překážky jazykolamů?

5) Pohádku ptačí neboli muzikantkou - O Čaroději se zlatem v hrdle aneb Máš hlas uspávácí nebo probouzecí? Nauč se od ptáčků mluvit a zpívat pro radost.

6) Pohádku divadelní - Kouzelník Principál je stvořitelem pohádkových postav i mluvících zvířat (On si je totiž vyřezává ze dřeva.) aneb Proměňuj hlas podle podoby a povahy loutky, kterou rukama právě oživuješ!

7) Pohádku korunovační - O kouzelníkovi Bijákovi, králi všech pohádkových králů aneb O novém kinematografu, ve kterém se pohádkový film díky čarodějnickým učňům Tomášovi a Bětce nikdy nepřetrhne.

 

Pohádkové příběhy navíc rozvíjejí dětskou fantazii a schopnost popisovat slovy svoje představy. Kniha je určená nejen rodičům, ale i školkám a školám, na CD proto najdete metodické listy jak s učebnicí pracovat a vzorová videa cvičení.

Nahlédnout do Učíme děti mluvit a vyprávět Nahlédnout do Učíme děti mluvit a vyprávět

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Učíme děti mluvit a vyprávět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Učíme děti mluvit a vyprávět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Učíme děti mluvit a vyprávět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Učíme děti mluvit a vyprávět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Učíme děti mluvit a vyprávět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina