Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy

Kód: 7235584

Úplný název:

Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy (Wagnerová Jana): Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy

Autor a popis:

Wagnerová Jana, SPN, 128 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
130 Kč (137 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

První z řady učebnic pro první ročník, která učí číst na principu genetické metody. Žáci se nejprve seznamují s velkými tiskacími písmeny a ta pak skládají rovnou do smysluplných slov. Řada obsahuje učebnice Učíme se číst a Čítanku pro prvňáčky, pracovní sešity Učíme se číst, Čtení s radostí a Kresebné uvolňovací cviky, soubory písmen Písmenka pro žáky, Písmena pro učitele a sadu pěti Písanek pro prvňáčky. Řadu doplňuje Příručka pro učitele. Učebnice pomáhá prvňáčkům naučit se číst rychle a s porozuměním, obsahuje řadu říkanek, pohádek, doplňovaček a zábavných úkolů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Učíme se číst - Učebnice čtení pro 1. ročník základní školy