Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb

Kód: 7529191

Úplný název:

Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb (Turan Turan T.): Pruvodce proslulými delikatesami z masa a ryb

Autor a popis:

Turan Turan T., Slovart, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha vám nabízí všechno, co potřebujete k domácí vlastnoruční výrobě lahůdkových uzených, sušených a nasolených mas a ryb, včetně více než 50 receptů – od uzených sleďů po prosciutto a solené tresky přes lososa uzeného zastudena až po lososa uzeného horkým kouřem. Je plná srozumitelných a jednoduchých návodů na stavbu vlastních jednoduchých udíren a také tipů, jak improvizovat s pomocí venkovního grilu a běžného vybavení domácnosti. Doporučuje rovněž, jaké druhy dřeva volit pro tu kterou potravinu, aby s ní výsledná kouřová příchuť co nejlépe ladila. Samozřejmostí jsou návody krok za krokem, jak nasolovat v láku i nasucho a další, stejně jako odborné rady, jak se zdokonalovat v tomto prastarém řemeslném umění. Dodejte dobrým surovinám přidanou hodnotu tím, že je přírodně ochutíte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Udíme, nasolujeme, sušíme - Průvodce proslulými delikatesami z masa a ryb