Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera

Kód: 2421717

Úplný název:

Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera (Harrod-Eagles Cynthia):

Autor a popis:

Harrod-Eagles Cynthia, Knižní klub, 304 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
160 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Léto se líně vleče, v okrsku se neděje nic světoborného a kdyby na oddělení nenastoupil nový šéf, policisty zvaný Ivan Hrozný, byla by to vlastně nuda. Podle přísloví nové koště dobře mete šéf nechává ve služebně umýt okna, nově vymalovat kanceláře, nutí policisty, aby i v tom horku měli zapnutá saka... a Bill Slider je vlastně rád, když se k němu na stůl dostane zpráva, že jakási patnáctiletá školačka našla v sáčku se smaženými hranolky prst. Lidský prst. Dobře propečený.
Zpočátku to vypadá na jasný případ. Policisté brzy najdou k tomu prstu i zbytek těla v popelnicích za bufetem. A majitel rybího baru je jediný, kdo má klíče. Poslední odcházel, a první ráno přišel... Jenomže do zdánlivě jednoduchého případu se začínají zamotávat další a další osoby, začínají se objevovat další mrtví. Stopy vedou k bývalému elitnímu policejnímu důstojníkovi...
V osobním životě se Bill dostává do kleští. Joannu miluje a potřebuje ji, ale stále ještě váhá udělat ten poslední rozhodující krok a opustit rodinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Ukradený nekročip - Případy inspektora Billa Slidera