Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači

Kód: 2471355

Úplný název:

Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači (Kostráb Anton):

Autor a popis:

Kostráb Anton, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
161 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Jste-li fanoušek domácího digitálního videa, pak nemůžete jen tak minout tohoto jedinečného průvodce světem střihu videa na počítači. V úvodu knihy se naučíte nejen zvolit si odpovídající komponenty pro svůj počítač tak, aby byly vhodné pro střih videa, ale také poznáte výhody a nevýhody různých typů nejpoužívanějších kodeků, naučíte se pracovat se zdroji obrazů pro následnou digitalizaci či s importem souborů z jiných formátů. Hlavní část knihy je zaměřena na techniky střihu, tipy a triky pro usnadnění práce s video soubory v jednom z nějpoužívanějších programů pro střih videa na počítači. Závěr knihy je věnován vytvoření vlastního menu pro DVD a neodmyslitelnému vypalování video souborů na DVD.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Ulead VideoStudio 8 - tipy a triky pro střih videa na počítači