Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky)

Kód: 8950205

Úplný název:

Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky) (Olivieri Olivia):

Autor a popis:

Hladohlas, 54 stran, jazyk - slovenština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Všetkého veľa škodí. Zistili to aj hrdinovia Uletených rozprávok, no ako to už v živote chodí, prišli na to, až keď už bolo neskoro. Prečítajte si túto knihu bez ohľadu na vek skôr, ako sa niečo zlé stane aj vám! Každý malý (i veľký) čitateľ si dokonca môže knihu doplniť vlastnoručnými ilustráciami, ktoré sú iba načrtnuté. Okrem prekrásnych moderných rozprávok ako napríklad o nadávajúcom chlapcovi, o spiacom dievčatku, o televízorovom chlapcovi alebo o upratovacej mamičke, sú v knihe dokonca aj voľné strany, kde si môže vaša ratolesť rozprávku graficky ilustrovať úplne sama. A nemajte strach - kniha je testovaná na deťoch. Už ste niekedy svojmu dieťati zadovážili darček, v ktorom sa môže stať spoluautorom? Uletené rozprávky to v plnej miere umožňujú - je to prvá kniha na svete do ktorej sa môže kresliť, maľovať a čarbať. Čo môže - MUSÍ! Dokonca obsahuje prázdne miesto, kde sa vaše dieťa dopíše meno do tiráže ako spoluautor ilustrácií :-).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých (slovensky)