Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD

Kód: 5608125

Úplný název:

Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
301 Kč (372 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po osmi letech od debutu Manuál, po filmu Alois Nebel, po nečekaném vánočním hitu „Půlnoční“ a comebackovém albu Dobrý časy Václava Neckáře. Po tom všem jsou Jaromír 99, Dušan Neuwerth, Jan P. Muchow, Jura Hradil a Tomáš Neuwerth jako Umakart zpátky s deseti novými skladbami na albu Vlci u dveří.

Jako předzvěst celého alba jsme již mohli slyšet lehce podvratný letní singl „A venku zase prší“. Osm písniček otextoval Jaromír 99, dvě básník Jan Těsnohlídek. Originální vizuál má na starosti nositelka ceny Czech Grand Design Bára Prášilová a netradiční obal připravilo grafické studio Ex Lovers.

“Celá deska je hodně paneláková. Sídliště, herny, divný týpci, divný lásky. A mezi tím vlci, co čekaj na každou tvoji slabost a chybu, aby tě mohli roztrhaj na kusy. Nic krásnýho na první pohled. Ale všichni to prostředí důvěrně známe a máme ho pod kůží. Trochu nostalgie, a trochu žhavá skutečnost,” říká Jaromír 99. “Je to takovej městskej folklór. Včetně krojů.”

Album vyjde ve speciální krabičce, která bude obsahovat mimo jiné i 5 složených plakátů s portréty jednotlivých členů. Navíc titulní název a jméno skupiny bude napsáno ručně členy kapely a výtvarníky, kteří zároveň někde mohou zanechat osobní vzkaz. Tím se stává každý nosič zcela originálním. 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Umakart - Vlci u dveří CD