Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě

Kód: 8724903

Úplný název:

Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě (Cameronová Julia):

Autor a popis:

Cameronová Julia, Maitrea, 320 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Filmová scénáristka a režisérka Julia Cameronová vyučuje řadu let v kurzech zaměřených na uvolnění kreativity. Učila umělce i neumělce, malíře, filmaře, architekty i advokáty, každého, kdo se zajímá o umění vést tvůrčí život. Z této zkušenosti dospěla k poznání, že kreativita je naší pravou přirozeností a že různé bloky, jako je například strach, nedostatek sebedůvěry, žárlivost či pocit viny, jsou jen nepřirozenou překážkou procesu, který je stejně normální a stejně zázračný jako rozvíjení květu na konci štíhlého zeleného stonku. Pokud máte nějaký tvůrčí blok, pak se používáním nástrojů, které poskytuje toto dílo, naučíte tvořit svobodněji. Umělcova cesta nabízí vzrušující metodu, jejíž pomocí lze odstranit tvůrčí blok v jakékoli umělecké činnosti. Svým netušeným pohledem na kreativitu a systematickým postupem, který vede týden po týdnu k uvolnění myšlení a vyjadřování, ovlivnila již čtenáře v nejrůznějších zemích světa. Ať jste právník, manažer či žena v domácnosti, nedejte se odradit či zmást názvem knihy - po této podivuhodné cestě se můžete vydat i vy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Umělcova cesta - Duchovní cesta k vyšší kreativitě