Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace

Kód: 2470919

Úplný název:

Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace (Nöllke Matthias): Jak pohotove a vtipne reagovat na slovní útoky a provokace

Autor a popis:

Nöllke Matthias, Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

V knize Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace z edice Poradce pro praxi se dozvíte:
- jak se pohotově bránit drobným provokacím a kritice;
- jak účinně řešit nepříjemné situace;
- jak si chytře získat sympatie svého okolí;
- jak s přehledem reagovat na jízlivé poznámky;
- jak si dopředu natrénovat obratné reakce;
- jak se zachovat před rozzuřeným šéfem;
- jak formulovat své odpovědi vybroušeně a elegantně;
- jak si hrát se slovy a jejich významy;
- a mnoho dalších rad, komunikačních technik, příkladů a testů, jak usměrnit konverzaci trefnou replikou ve svůj prospěch.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Umění slovní sebeobrany - Jak pohotově a vtipně reagovat na slovní útoky a provokace