Úplný idiot

Kód: 7222634

Úplný název:

Úplný idiot (Jaud Tommy):

Autor a popis:

Jaud Tommy, VÍKEND, 240 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Je pátek večer. Pro muže, který nemá manželku ani přítelkyni, nejhorší myslitelná doba. Může snad být ještě hůře? Ale ano, pokud dostanete nějaký „úžasný“ nápad, jak svou mizernou náladu „vylepšit“. Vydáte se třeba do obchodního domu IKEA a až na místě si uvědomíte, že by vám bylo lépe doma u televize, neboť všude se setkáváte se šťastnými rodinami, zamilovanými páry a nabídkami pro šťastné rodiny a zamilované páry. Rozhlédnete se - nikde kolem nevidíte nikoho osamoceného - jistě, žádný „nezadaný“ není tak hloupý, aby se vydal v pátek večer do IKEA.
Pátek večer, druhé dějství. Sedíte doma ve svém novém křesle, které jste si právě koupil v IKEA a prohlížíte si telefonní seznam ve svém mobilním telefonu; přemýšlíte, v čí společnosti byste si zkrátili tento nekonečně dlouhý a ubíjející večer. Chvíli přemýšlíte, zda zavolat své bývalé dívce, vzápětí to však zavrhujete, neboť ona je přeci zadaná - našla si partnera dříve než vy. Váš problém za chvíli vyřeší jeden kamarád - sice ho nemáte moc rádi, ale lepší jít s ním na několik piv, než sedět sám doma. Kamarád vás seznámí s dívkou - po večeru plném trapnosti amyšlenek na sex uléháte opět sám s vědomím, že tato dívka není první ani poslední, se kterou vám to nevyšlo - a bude hůř…
Čtenáři se dostává do ruky německý bestseller, který vyšel již v šestém vydání. Vypráví příběh třicetiletého muže, který se již rok neúspěšně pokouší najít dívku a dělá práci, která jej nebaví. Tento na první dojem život plný neúspěchů autor vypráví lehkou, humornou formou plnou sžíravých, ironických a vtipných komentářů hrdiny vůči jeho okolí. Podaří se mu konečně najít dívku svých snů a získat práci, která by jej bavila?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Úplný idiot do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Úplný idiot.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Úplný idiot (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Úplný idiot bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Úplný idiot doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé