Urologické operace

Kód: 8063338

Úplný název:

Urologické operace (kol.):

Autor a popis:

Kol., OSVETA, 288 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
409 Kč (580 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

K přípravě druhého, přepracovaného a doplněného vydání této stručné základní učebnice chirurgických postupů v urologii nás po 25 letech od jejího prvního vydání podnítil pokrok v oblasti biologických a medicínských věd, který umožnil lépe poznat podstatu jednotlivých onemocnění, což změnilo i některé léčebné postupy. Nemalou měrou přispěl k těmto změnám i technický rozvoj – zdokonalilo se existující instrumentárium používané v urologii, vyvinulo se nové, které zčásti nahradilo otevřené operace, především na ledvinách a močových cestách. Užitek přineslo i hledání důkazů o efektivnosti léčebných metod prostřednictvím multicentrických klinických studií. Šíře těchto nových možností vedla k částečné specializaci pracovišť a někdy i jednotlivých urologů.
Původní text jsme přepracovali podle současných poznatků a kromě toho jsme vyzvali ke spolupráci přední představitele urologie ze Slovenska, a co je zvlášť cenné, účast na aktualizaci učebnice přijali i představitelé českých urologických pracovišť. Jména autorů jednotlivých statí jsou uvedena v obsahu u názvů kapitol.
Kniha je určená začínajícícím urologům.
Vývoj poznatků, které ovlivňují léčebné metody v urologii, dále pokračuje. Je nezbytné konfrontovat základní údaje uvedené v knize s poznatky publikovanými v odborných časopisech nebo v monografiích, stejně jako s doporučeními Evropské asociace urologů (EAU), která usiluje o uplatnění nových postupů v pravidelně renovovaných „guidelines“.
Autoři
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Urologické operace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Urologické operace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Urologické operace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Urologické operace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Urologické operace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví